Bravar

Rostock, Njemačka

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, Liebherr Group, tražimo motiviranu osobu na poziciji:

Bravar (m/ž)

Mjesto rada: Njemačka

ODGOVORNOSTI:

  • Izrada i montaža ograda, podesta, stepenica i montažno relevantnih dijelova čeličnih konstrukcija na temelju detaljnih tehničkih nacrta i korištenjem mosnih dizalica
  • Izrada čeličnih konstrukcija iz sklopova i pojedinačnih dijelova
  • Izvođenje radova zavarivanja na komponenti korištenjem MAG (135) postupka zavarivanja
  • Izvođenje jednostavnih radova ravnanja nakon procesa zavarivanja zbog deformacije zavarivanjem
  • Kontrola nabave materijala na temelju popisa dijelova
  • Vizualni pregled izvedenih radova u skladu s našim zahtjevima kvalitete

UVJETI:

  • Uspješno završena obuka za građevinskog mehaničara sa specijalizacijom za bravara ili sličnom izobrazbom
  • Dugogodišnje iskustvo u radu s detaljnim tehničkim crtežima
  • MAG test bi bio prednost
  • obavezno znanje engleskog jezika
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Samostalan i savjestan rad
  • Sposobnost timskog rada, fleksibilnost i volja za radom

NUDIMO:

  • Plaća prema kolektivnom ugovoru uključena posebna davanja i socijalni benefiti
  • Stručne edukacije
  • Široka ponuda zdravstvenog osiguranja
  • Siguran posao u međunarodno uspješnoj grupi poduzeća

Rok prijave: 07.08.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

*U ovom oglasu za posao korišten je muški rod radi bolje čitljivosti i bez namjere diskriminacije. Ovo uključuje sve spolove.

Jedna strast. Mnogo mogućnosti.

Opis posla

Bravar

Osobne informacije