Customer Care Specialist (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Sprichst du Deutsch?

Ako dobro poznaješ njemački jezik u govoru i pismu, motiviran si i imaš želju raditi u mladom timu i ugodnoj radnoj atmosferi, prava si osoba za našeg Klijenta. Heloo (bivši Q Experience), vodeća je nacionalna kompanija u korisničkoj podršci, i traže veći broj osoba za rad na poziciji:

Mjesto rada: cijela Hrvatska, rad od kuće

ODGOVORNOSTI:

  • pružanje korisničke podrške
  • odgovaranje na upite putem telefona, e-maila, društvenih mreža

UVJETI:

  • njemački i engleski jezik razine C1 u govoru i pismu
  • komunikativnost
  • informatička pismenost
  • timski duh

NUDIMO:

  • mogućnost rada od kuće
  • lokacija ureda u centru grada
  • rad u mladom timu i ugodnoj atmosferi
  • stimulativna primanja
  • rad na puno radno vrijeme

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.