Djelatnik na naplatnoj kućici (m/ž)

Split, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Split

ODGOVORNOSTI:

  • organizira red na parkingu, protok prometa i razmještaj vozila
  • naplaćuje parkiranje;
  • vodi dnevnik rada u koji upisuje podatke o vozilima

UVJETI:

  • SSS (3 ili 4 godine)
  • 1 godina radnog iskustva
  • rad u smjenama (I, II, III), sukladno Zakonu
  • vozački ispit B kategorije
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju

NUDIMO:

  • zaposlenje na neodređeno vrijeme uz probni rad;
  • godišnji odmor koji je obvezan za iskoristiti u cjelosti;
  • brigu o vašoj sigurnosti i zdravlju;
  • rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju;
  • osposobljavanje, educiranje i profesionalni razvoj;

DODATNO NUDIMO MOGUĆNOST:

  • godišnji bonus, regres i božićnicu;
  • dar za djecu;
  • razne novčane i nenovčane nagrade i pomoći.

Rok prijave: 28.02.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije