Djelatnik u skladištu

Velika Gorica, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta  tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Djelatnik u skladištu (m/ž)

Mjesto rada: Velika Gorica- Vukovina

ODGOVORNOSTI:

  • Postavljanje deklaracija na proizvode
  • Printanje naljepnica sa odgovarajućim sadržajem te priljepljivanje istih na proizvode
  • Pakiranje proizvoda u pripadajuću ambalažu uključujući i ostale prateće radnje
  • Prepakiravanje proizvoda radi izmjene ambalaže
  • Slaganje više pojedinih proizvoda u setove

UVJETI:

  • nije potrebno radno iskustvo
  • pedantnost

NUDIMO:

  • interesantan i dinamičan posao
  • radno vrijeme 8-16
  • vikendi slobodni

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.