Djelatnik za punjenje polica i pripremu narudžbi (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • Punjenje polica artiklima koji se zaprime
  • Zaprimanje i priprema narudžbi za korisnike
  • Praćenje evidencije isteka rokova
  • Praćenje i ostvarivanje KPIs
  • Briga o prostoru
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog

UVJETI:

  • Volja za učenjem i spremnost na savjesno izvršavanje radnih zadataka
  • Organiziranost i pedantnost u radu
  • Timski rad
  • Spremnost na rad u 2 smjene

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.