Dokumentalist (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg klijenta, Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o., tražimo više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb, Split, Osijek

ODGOVORNOSTI:

  • poslovi iz područja izrade baze podataka telekomunikacijske infrastrukture
  • analiza i obrada prostornih podataka u svrhu održavanja baze podataka za potrebe projektiranja, izgradnje i održavanja telekomunikacijske mreže
  • rad u različitim GIS sustavima
  • ostali poslovi po nalogu nadređenog

UVJETI:

  • minimalno srednja ili viša stručna sprema (tehnički smjer)
  • osnovno znanje rada u Cad alatima
  • znanje rada u MS Office-u
  • sposobnost određivanja prioriteta
  • samoinicijativnost i inovativnost
  • iskustvo u radu na sličnim ili istim poslovima je prednost
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • sklonost timskom radu
  • proaktivnost u radu

NUDIMO:

  • stimulativna primanja
  • kontinuirano učenje i razvoj
  • ugodna i motivirajuća radna atmosfera

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.