Električar - elektroničar (m/ž)

Kaštela, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta Cemex Hrvatska d.d. tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Električar / Elektroničar (m/ž)

Mjesto rada: Kaštel Sućurac

  • održavanje i podupiranje proizvodnje, u skladu s pravilima struke i zadacima odjela;
  • održavanje elektroničke i instrumentacijske opreme;
  • izvršavanje zadataka održavanja i otkrivanja kvarova na opremi u pogonu;
  • sudjelovanje u otklanjanju zastoja i pripremi dijelova pogona za rad;
  • brigu o uvjetima rada instrumentacijske opreme u pogonu i instaliranim upravljačkim sustavima;
  • preporuku unaprjeđenja u smislu povećanja učinka održavanja i raspoloživosti opreme.

UVJETI:

  • KV/SSS/VKV – elektroničkog usmjerenja;
  • 1 godina iskustva u istim ili sličnim poslovima;
  • spremnost na rad u smjenama;

NUDIMO:

  • Brigu o vašoj sigurnosti i zdravlju;
  • rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju;
  • osposobljavanje, educiranje i profesionalni razvoj;

KOLEKTIVNIM UGOVOROM GARANTIRAMO:

  • Godišnji bonus, maksimalno neoporezive regres i božićnicu;
  • dodatno zdravstveno osiguranje i zdravstvene preglede;
  • mjesečne nagrade za iznimne rezultate rada;
  • naknada za topli obrok, naknada troškova prijevoza;
  • dar za djecu i Božićna predstava s darom za najmlađe;
  • razne novčane i nenovčane nagrade i pomoći.

Rok prijave: 13.11.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Detalji