Električar - mehatroničar (m/ž)

Split, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta Enercon Usluge Croatia d.o.o. tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

ENERCON, tvrtka gdje se sve bazira na Vašoj budućnosti, sa predstavništvima u 36 zemalja, jedan je od vodećih proizvođača vjetrenjača u svijetu.

  • Servis, održavanje i popravak vjetroelektrana u inozemstvu;
  • Odgovornost za stanje najsuvremenije tehničke opreme;
  • Održavanje kontakta sa klijentima.

UVJETI:

  • SSS / VŠS / VSS – elektro ili tehničkog usmjerenja;
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • Dobro poznavanje rada na PC-u;
  • Spremnost na terenski rad, fleksibilnost;
  • Nezavisnost, posvećenost i spremnost na timski rad (izražen timski duh);
  • Fizička sprema te spremnost na visinski rad;
  • Vozačka dozvola B kategorije;

NUDIMO:

  • Brigu o vašoj sigurnosti i zdravlju;
  • Rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju;
  • Osposobljavanje, educiranje i profesionalni razvoj;
  • Službeni mobitel i laptop;
  • Iznadprosječna primanja.

Rok prijave: 19.12.2022.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije