Elektrotehničar

Rostock, Njemačka

Oglas više nije dostupan

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, Liebherr Group, tražimo motiviranu osobu na poziciji:

Elektrotehničar (m/ž)

Mjesto rada: Njemačka

ODGOVORNOSTI:

  • Tehnički dizajn pojedinih električnih komponenti i sklopova naših pomorskih dizalica za projekte i narudžbe kupaca
  • Priprema kružnih dijagrama i proizvodne dokumentacije
  • Suradnja u analizama kvalitete i šteta
  • Tehničko savjetovanje i podrška za prodaju, korisničku službu i puštanje u pogon
  • Izračun troškova i rada za prilagodbe ili naknadne ugradnje po želji kupca
  • Međusektorska suradnja i koordinacija s odjelima strojarstva i elektrotehnike

UVJETI:

  • Uspješno završeno osposobljavanje za tehničara te državnim certifikatom s fokusom na elektrotehniku, računarstvo ili upravljačko inženjerstvo / diplomu iz tehničkog područja, idealno elektronike, računalnih znanosti ili upravljačkog inženjerstva
  • Radno iskustvo na sličnoj poziciji bila bi prednost
  • Dobro poznavanje CAD programa kao što su E3 ili EPLAN
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Analitičnost, samostalnost i sustavan način rada
  • Komunikacijske vještine i kooperativni stil rada

NUDIMO:

  • Fleksibilan i hibridan rad
  • Plaća prema kolektivnom ugovoru uključena posebna davanja i socijalni benefiti
  • Široka ponuda zdravstvenog osiguranja
  • Siguran posao u međunarodno uspješnoj grupaciji poduzeća

Rok prijave: 07.08.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

*U ovom oglasu za posao korišten je muški rod radi bolje čitljivosti i bez namjere diskriminacije. Ovo uključuje sve spolove.

Jedna strast. Mnogo mogućnosti.