Elektrotehničar - monter (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za svoga klijenta, KONČAR Energetski transformatori d.o.o. , jednu od vodećih kompanija u europskoj proizvodnji energetskih transformatora, a i šire, traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

ELEKTROTEHNIČAR - MONTER (m/ž)

                                                                                                Područje RH

ODGOVORNOSTI:

  • montaža i demontaža aktivnog djela transformatora,
  • montaža i demontaža opreme, instalacija i priključaka transformatora,
  • rad na siguran način i po pravilima zaštite na radu
  • rad u timu s iskusnim monterima

UVJETI:

  • SSS - tehničkog usmjerenja (prednost elektrotehničkog, elektrostrojarskog ili strojarskog)
  • organiziranost i snalažljivost
  • fizička spremnost, brzina, pedantnost
  • iskustvo u radu poželjno, ali nije uvjet
  • spremnost na smjenski rad
  • spremnost na preseljenje u ZG

NUDIMO:

  • vrlo stimulativna primanja
  • ugovor na puno radno vrijeme
  • zapošljavanje direktno kod klijenta nakon odrađenog probnog roka
  • unapređenje znanja i razvoj vještina kroz različite edukacije
  • osiguran smještaj
  • osiguran topli obrok
  • rad u dinamičnoj okolini te motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
  • timski rad i ugodno radno okruženje

    DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
    Horvatova 82/6, 10000 Zagreb

    www.dekra-arbeit.hr

    Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
    Zahvaljujemo na razumijevanju.