HR Generalist (m/ž)

Velika Gorica, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg klijenta tražimo visokomotiviranu osobu na poziciji:

HR Generalist (m/f)
Mjesto rada: Velika Gorica, teren

Odgovornosti:

  • Vođenje cjelokupnih selekcijskih procesa na području regije (pronalazak kandidata, predselekcija, održavanje intervjua, odabir i zapošljavanje kandidata)
  • Vođenje evidencije i svih aktivnosti vezanih uz selekciju i zapošljavanje
  • Organizacija i provođenje procesa orijentacije novih zaposlenika
  • Organizacija i provođenje edukacija i treninga za nove zaposlenike
  • Vođenje baze kandidata i zaposlenika
  • Praćenje radnog učinka zaposlenika i predlaganje kandidata za interna napredovanja
  • Predlaganje, organizacija i provođenje aktivnosti s ciljem Employer branding-a i zadržavanja zaposlenika
  • Održavanje i ažuriranje sistematizacije i opisa radnih mjesta
  • Izrada izvještaja za Upravu i predlaganje mjera optimizacije HR procesa
  • Sudjelovanje na različitim projektima u domeni HR-a

Uvjeti:

  • Minimalno 2 godine iskustva u provođenju selekcijskih procesa i osposobljavanja zaposlenika (mass recruitment)
  • Vozačka dozvola B kategorije i spremnost na terenski rad
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine:

  • VŠS/VSS ekonomskog ili društvenog smjera
  • Dobro poznavanje Zakona o radu
  • Poznavanje procesa iz HR domene s operativne i strateške razine
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Odlične komunikacijske i organizacijske vještine

Nudimo:

  • Uspješno i brzorastuće internacionalno okruženje
  • Mogućnost učenja i širenja znanja i iskustva kroz mentorstvo i podršku
  • Odličnu priliku za osoban i profesionalan razvoj i napredak
  • Dinamičnost i samostalnost u organizaciji vlastitog vremena i posla
  • Službeni automobil
  • Kompetitivan kompenzacijski paket