Komercijalist / Prodajni predstavnik m/ž

Zagreb, Hrvatska

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za svoga klijenta tražimi odgovornu I motiviranu osobu za rad na poziciji:

Komercijalist / Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • kontaktiranje postojećih i potencijalnih kupaca
  • dogovaranje sastanaka
  • prezentacija asortimana
  • izrada ponuda
  • izrada naloga za proizvodnju
  • koordinacija isporuke robe
  • primanje narudžba i rješavanje svih problema ili prigovora kupca
  • izrada izvještaja
  • administrativni poslovi unutar odjela komercijale
  • kontrola naplate
  • praćenje prodaje, cijena i ponuda proizvoda konkurenata
  • praćenje novosti na tržištu
  • ostali poslovi prema uputama Uprave

UVJETI:

  • VŠS/VSS
  • poželjno znanje iz računovodstva
  • poželjno znanje u ERP sustavu
  • komunikativnost, ljubaznost, susretljivost
  • visok stupanj samoinicijativnosti i preuzimanja odgovornosti
  • organiziranost, fleksibilnost i preciznost
  • informatička pismenost
  • visok stupanj znanja engleskog jezika
  • timski duh

NUDIMO:

  • rad u mladom timu i ugodnoj atmosferi
  • stimulacije na plaću
  • rad na puno radno vrijeme

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije