Mehatroničar (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za svoga klijenta, Badel 1862 d.d. traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

   Mjesto rada: Zagreb

  • praćenje, ispitivanje i podešavanje opreme i sustava (proizvodne linije i postrojenja u proizvodnji vina i jakih alkoholnih pića)
  • dijagnostika i otklanjanje kvarova
  • sudjelovanje u izradi i realizaciji plana preventivnih pregleda i održavanja proizvodnih postrojenja
  • izrada specifikacija nabave potrebnog materijala
  • izrada i ažuriranje tehničke dokumentacije
  • sudjelovanje pri definiranju i implementaciji novih sustava i tehničkih rješenja
  • administrativni poslovi vezani uz održavanje
  • ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

UVJETI:

  • SSS/VŠS (Mehatroničar, inženjer mehatronike)
  • poželjno radno iskustvo u prehrambenoj industriji
  • poznavanje načela sustava kvalitete ISO, HACCP, IFS/FSSC
  • poznavanje tehnološkog procesa i rada na održavanju strojeva
  • osposobljenost za progamiranje PLC sistema

NUDIMO:

  • prilika za osobni i profesionalni razvoj
  • sigurna primanja i beneficije
  • poticajno i pozitivno radno okruženje

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb

www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.