Održavatelj imovine (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

   Održavatelj imovine  (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • nadzor nad funkcionalnosti poslovnih prostora (rasvjeta, vodovod, grijanje, itd.)
  • pravovremeno uočavanje i otklanjanje nedostataka i kvarova na/u svim objektima na lokaciji
  • izrada, montaža i održavanje elektroormara i električnih instalacija
  • prema potrebi manji stolarski, bravarski i vodoinstalaterski popravci i intervencije
  • nadzor kotlovnice i toplinskih stanica te održavanje i nadzor kompresorske stanice
  • prijedlog djelovanja kod većih kvarova
  • nadzor nad izvršavanjem popravaka i servisa od strane vanjskih izvođača
  • redovito obilaženje objekata i poslovnog prostora tvrtke

UVJETI:

  • SSS elekrotehničar ili električar
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • rad u smjenama
  • prednost je položen ispit za strojara kompresorske stanice ili kotlovskog postrojenja

NUDIMO:

  • ugovor o radu na puno radno vrijeme
  • nakon probnog rada ugovor na neodređeno

Molimo zainteresirane da se prijave do 1.10.2022.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.