Offset strojar za ravni tisak (m/ž)

Sveta Nedjelja, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta Radin Print, jednu od vodećih kompanija izrade tiskovnih formi i tiska, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Sveta Nedelja

ODGOVORNOSTI:

  • rad na tiskarskom stroju
  • pregled i priprema svih segmenata stroja za proizvodnju
  • osigurati optimalnu kvalitetu tiskanja uz optimalnu makulaturu
  • osigurati maksimalnu produktivnost ekipe
  • koordinirati i provoditi procese čišćenja i održavanja stroja u cilju optimiziranja produktivnosti i kvalitete
  • ispunjavati i evidentirati dnevne izvještaje
  • voditi evidenciju o potrošnji pomoćnih materijala
  • ovjeravati ispravnost i količinu utrošenog papira

UVJETI:

  • SSS grafičkog ili sličnog usmjerenja
  • radno iskustvo u grafičkoj struci minimalno 5 godina
  • samostalnost i odgovornost

NUDIMO:

  • stimulativna primanja
  • naknada za topli obrok i prijevoz
  • organiziran besplatni prijevoz autobusom iz Zagreba do Svete Nedelje
  • mogućnost razvoja i napredovanja
  • direktno zapošljavanje kod Klijenta
  • rad na neodređeno vrijeme

Molimo zainteresirane da se prijave do 01.11.2022.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.