Operater na stroju (m/Ž)

Sveta Nedelja, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo osobu za rad na poziciji:

Operater na stroju (m/ž)

Mjesto rada: Sveta Nedelja/Jastrebarsko

  • Osiguranje besprijekornog odvijanja procesa proizvodnje za vrijeme smjene uključujući preuzimanje odgovornosti za pomoćne radnike, poseban fokus na produktivnost, kvalitetu, čistoću i efikasnost
  • Nadzor kvalitete u suradnji sa odjelom kontrole kvalitete i odgovornost za održavanje higijene u proizvodnom pogonu
  • Administriranje dnevnih izvještaja
  • Aktivno sudjelovanje kod proizvodnje novih artikala kao i provjera strojeva i proizvoda
  • Izmjena alata na stroju i puštanje strojeva u rad
  • Autonomno održavanje strojeva i opreme

UVJETI:

  • nije potrebno radno iskustvo
  • SSS tehničko usmjerenje – prednost, ali ne i uvjet
  • rad u tri smjene 6-14; 14-22; 22-6
  • timski duh

NUDIMO:

  • bonusi na plaću, božićnica, uskrsnica, regres
  • plaćen realni prijevoz prema mjestu stanovanja
  • naknada za topli obrok
  • rad na puno radno vrijeme
  • mogućnost direktnog zaposlenje nakon 6 mjeseci

Rok za prijave: 01.06.2024.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije