Paker (m/ž)

Sveta Nedelja, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo osobu za rad na poziciji:

Paker (m/ž)

Mjesto rada: Sveta Nedelja

ODGOVORNOSTI:

  • slaganje ambalaže potrebne za dnevni rad
  • etiketiranje gotove robe radi identifikacije u skladištu
  • čišćenje proizvodnog pogona
  • drugi poslovi po nalogu nadređenog

UVJETI:

  • nije potrebno radno iskustvo
  • rad u tri smjene 6-14; 14-22; 22-6
  • timski duh

NUDIMO:

  • bonusi na plaću, božićnica, uskrsnica
  • plaćen realni prijevoz prema mjestu stanovanja
  • naknada za topli obrok
  • godišnji odmor 26 dana ili više
  • rad na puno radno vrijeme
  • mogućnost direktnog zaposlenje nakon 6 mjeseci

Rok za prijave:  20.04.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Paker (m/ž)

Opis posla

Paker (m/ž)