Performance Digital Marketing Expert (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg klijenta Arbonu, jednu od vodećih digitalnih agencija u Hrvatskoj i regiji, tražimo motiviranu osobu na poziciji:

Lokacija: Zagreb/Varaždin

Koga tražimo:

Tražimo proaktivnu osobu s iskustvom u digitalnom marketingu i željom za kontinuiranim učenjem i osobnim razvijanjem kroz provedbu strategija digitalnog oglašavanja internacionalnih klijenata iz različitih branši. Kao Performance digital marketing expert u Arboninom timu, samostalno ćeš voditi aktivnu komunikaciju s klijentima te kreirati, implementirati i optimizirati PPC kampanje.

Što očekujemo od tebe:

  • Minimalno 2 godine iskustva u digitalnom marketingu
  • Iskustvo u vođenju Google Ads i Facebook Ads kampanja
  • Izvrsno razumijevanje principa, strategija i najboljih praksi digitalnog marketinga
  • Znanje i iskustvo analize i interpretacije izvještaja i metrika Google Analytics sustava
  • Iskustvo u korištenju Google Data Studio
  • Visoka razina usmene i pisane komunikacije
  • Posvećenost detaljima i organiziranost
  • Orijentiranost na rezultate i zadovoljstvo klijenata
  • Razvijene vještine kvantitativne analize

Prednost ostvaruju kandidati koji imaju:

  • Položene Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads i druge certifikate vezane za digitalni marketing i online oglašavanje
  • Iskustvo u implementaciji tracking sustava za web analitiku i platformi za oglašavanje
  • Iskustvo u radu s Google Tag Managerom
  • Iskustvo upravljanja Bing i LinkedIn kampanjama, Programmatic i drugim platformama oglašavanja

Što ćeš raditi u Arboni:

  • Razvijati digitalne strategije s ciljem ostvarenja postavljenih ciljeva
  • Digitalne kampanje od inicijalnog planiranja i kreiranja, optimizacije, pa sve do analize, mjerenja i izvještavanja o postignutim rezultatima
  • Istraživanje ključnih riječi, tržišta i konkurencije
  • Proaktivno predlaganje poboljšanja na polju strategije oglašavanja i provedbe kampanja klijenata
  • Implementiranje preduvjeta za uspostavu i provedbu digitalnih kampanja (postavljanje Google Analytics sustava, ciljeva, mjerenja transakcija, Facebook Pixel-a i Facebook evenata i sl.)
  • Upravljati odnosima s klijentima: direktna komunikacija, izvještavanje, te organizacija i održavanje sastanaka s klijentima
  • Kontinuirano se educirati i aktivno sudjelovati na eventima koje organizira tvrtka
  • Održavati interne prezentacije, surađivati i razmjenjivati znanja s drugim članovima tima

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije