Pomoćni kuhar (m/ž)

Velika Gorica, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Velika Gorica/Zračna luka Franjo Tuđman

  • priprema i obrada namirnica za termičku obradu i hladnu pripremu jela prema uputama Glavnog kuhara
  • kompletiranje, setiranje, servisiranje i podjela gotovih jela
  • termička obrada i priprema hladnih jela prema uputama Glavnog kuhara
  • čišćenje, pranje, dezinficiranje prostora kuhinje, slastičarne i pomoćnih prostorija, radnih stolova, strojeva i rashladnih uređaja te alata i opreme za posluživanje
  • zbrinjavanje otpada iz kuhinje prema pravilniku
  • pribavljanje potrebnih sredstava za čišćenje i dezinficiranje prostora, radnih površina, opreme i pribora za posluživanje
  • preuzimanje, vođenje evidencije i pranje ugostiteljskog rublja

UVJETI:

  • SSS
  • prednost je iskustvo u ugostiteljstvu

NUDIMO:

  • direktno zapošljavanje kod Klijenta
  • ugovor na puno radno vrijeme
  • smjenski rad po unaprijed utvrđenom rasporedu

Rok za prijavu: 10.07.2022.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.