Pomoćni radnik

Varaždin, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg klijenta  HEP-Proizvodnja d.o.o. tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Pomoćni radnik (m/ž)

Mjesto rada:  Varaždin

  • Preuzimanje i kontrola dostavljenih obroka od vanjskog dobavljača
  • Priprema I posluživanje toplih I hladnih napitaka
  • Podjela hrane
  • Pranje posuđa
  • Briga o opremi
  • Čišćenje prostora

UVJETI:

  • Odgovoran, samoinicijativan i proaktivan pristup poslu

NUDIMO:

  • Ugovor na nepuno radno vrijeme -30h tjedno
  • Redovna primanja
  • Podršku prilikom rada, timski rad

Molimo zainteresirane da se prijave do 29.02.2024.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.