Pomoćni tehničar (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za svoga klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

    Mjesto rada: UAE, Krško, Zagreb

ODGOVORNOSTI:

UVJETI:

  • SSS ili VSS tehničkog usmjerenja
  • znanje engleskog jezika
  • spremnost za rad na terenu

NUDIMO:

  • prilika za osobni i profesionalni razvoj
  • poticajno i pozitivno radno okruženje
  • treninzi i usavršavanje sa vrhunskim stučnjacima na području elektroenergetike i strojarstva
  • rad u internacionalnom i multikulturalnom okruženju
  • osigurani troškovi smještaja i prijevoza
  • inozemne dnevnice

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.