Prodajni savjetnik za osiguranja (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

   Prodajni savjetnik za osiguranja  (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

  • direktan rad sa strankama pri prodaji svih vrsta osiguranja
  • telefonski kontakt sa strankama prilikom dogovora o sklapanju i obnovi police osiguranja
  • ispunjenje planskih veličina

UVJETI:

  • 5 godina radnog iskustva u prodaji
  • aktivno poznavanje rada na računalu
  • izražene prodajne vještine stečene iskustvom u prodaji
  • komunikativnost, propulzivnost, produktivnost, organizacijske vještine
  • sklonost timskom radu, samopouzdanje
  • motiviranost, prilagodljivost, spremnost na učenje i usavršavanje

NUDIMO:

  • direktno zapošljavanje kod Klijenta
  • rad na puno radno vrijeme
  • kvartalne stimulacije za ispunjenje planskih veličina
  • svakodnevni topli obrok
  • mogućnost napredovanja

Molimo zainteresirane da se prijave do 10.08.2022.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.