Projektant u tehničkom uredu (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta tražimo kvalificiranu i iskusnu osobu na radnom mjestu:

Mjesto rada: Zagreb

Uvjeti i zahtjevi radnog mjesta:

  • VSS, diplomirani inženjer strojarstva ili mag.ing.meh s minimalno tri godine iskustva u branši
  • razumijevanje hidrauličkih shema
  • znanje i iskustvo u softverima za 3D modeliranje je plus
  • poznavanje asortimana različitih proizvođača hidrauličkih komponenti
  • iskustvo u planiranju montaže hidrauličkih sustava, puštanja u pogon, mjerenja parametara hidrauličkog sustava, tlaka i protoka
  • poznavanje Inventor-a i Auto CAD-a
  • aktivno korištenje njemačkog jezika je plus

Zaposleniku nudimo:

  • rad u tržišno vodećoj i vrlo stabilnoj kompaniji s dugogodišnjom tradicijom u branši
  • sveobuhvatne intenzivne edukacije za samostalan rad na ovoj poziciji
  • mogućnost napredovanja
  • mogućnost ostvarivanja bonusa u ovisnosti o rezultatima rada
  • mogućnost rada u fleksibilnom radnom vremenu i rada od kuće

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije