Beauty savjetnik (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

DEKRA usluge d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga promocija, organizacije evenata, transporta i logistike. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

                                                                                       Mjesto rada:
                                                             Zagreb, Split, Šibenik, Zadar, Pula, Rijeka, Zabok

Za potrebe projekta tražimo studente (m/ž) za promociju, prezentaciju i prodaju luksuznih kozmetičkih proizvoda (parfema,krema i šminke).

UVJETI:

• Iskustvo u direktnoj prodaji i promociji proizvoda

• Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine

• Organiziranost, motiviranost i pedantnost u radu

• Volja za učenjem i spremnost na savjesno izvršavanje radnih zadataka

  Rad isključivo preko vlastitog studentskog ugovora

NUDIMO:

• Edukacije

• Satnica 5,30€ - naknada za rad u dane blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Period rada: cijelu godinu

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji