Promotor (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

DEKRA usluge d.o.o. jedna od vodećih domaćih tvrtki specijaliziranih za organizaciju promotivnih aktivnosti. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 39.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe našeg klijenta Samsung GmbH, vodeće svjetske kompanije u proizvodnji uređaja za mobilnu telekomunikaciju i kućanskih elektroničkih uređaja tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • promoviranje Samsung branda, povećavanje količine izloženih uređaja
  • izvještavanje o dnevnim prikupljenim podacima
  • povećanje prodaje Samsungovih proizvoda
  • potencijalnim potrošačima demonstrirati i objasniti značajke i prednosti proizvoda
  • pomoć prodajnim predstavnicima radi povećanja prodaje Samsungovih proizvoda
  • održavanje dobrih odnosa s prodavačem na dotičnom šalteru radi dobivanja podrške
  • osnovna obuka oko karakteristika proizvoda i ključnih prodajnih karakteristika za različite proizvode voditeljima dućana

UVJETI:

  • SSS
  • poznavanje engleskog jezika
  • komunikativnost
  • volja za učenjem i spremnost na savjesno izvršavanje radnih zadataka
  • poželjni iskustvo u prodaji i promociji

NUDIMO:

  • stimulativna primanja
  • ugovor na puno radno vrijeme
  • radno vrijeme uto-sub 7h dnevno (12:00 - 19:00 ili 13:00 - 20:00)
  • kontinuirane edukacije
  • ugodno radno okruženje

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije