Promotor (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

DEKRA usluge d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga promocija, organizacije evenata, transporta i logistike. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Mjesto rada:
Split, Šibenik, Zadar, Zagreb, Pula,
Rijeka, Osijek, Varaždin

UVJETI:

  • Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo u direktnoj prodaji i promociji proizvoda
  • Organiziranost, motiviranost i pedantnost u radu
  • Volja za učenjem i spremnost na savjesno izvršavanje radnih zadataka
  • Rad isključivo preko vlastitog studentskog ugovora

NUDIMO:

  • 7€
  • Osiguran prijevoz
  • Osigurana kompletna oprema i uniforma za rad
  • Edukacije
  • Radno vrijeme: ponedjeljak - petak
  • Period rada: cijelu godinu

DEKRA usluge d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb

www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Detalji