Promotor/ica - Studentski posao

Zagreb, Hrvatska (Remote)

Promoter job description template

Opis posla:

Tražimo motivirane i entuzijastične osobe koje će se pridružiti našem timu i predstavljati inovativne proizvode naših klijenata kupcima u dinamičnom okruženju. Vaš zadatak bit će razgovarati sa potrošačima prilikom kupnje kako biste prikupili informacije o njihovim navikama i preferencijama. Ako volite komunicirati s ljudima, energični ste i znatiželjni, pridružite nam se!

Gradovi u kojima su otvorene pozicije:

  • Pula
  • Zadar
  • Šibenik
  • Split
  • Zagreb

Ključne odgovornosti:

  • Komuniciranje s kupcima o proizvodima u fokusu
  • Pružanje detaljnih informacija o značajkama i prednostima proizvoda
  • Izgradnja i održavanje snažnih odnosa s kupcima
  • Održavanje ažuriranog znanja o proizvodima u fokusu
  • Razumijevanje i pridržavanje svih regulatornih smjernica
  • Ispunjavanje izvještaja danih od strane poslodavca

Uvjeti:

  • Prethodno iskustvo u promocijama ili komunikaciji s kupcima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Snažne komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Sposobnost pridržavanja zadanih smjernica
  • Pristup orijentiran na kupca s fokusom na izgradnju odnosa
  • Pažnja na detalje i izvrsne organizacijske vještine

Nudimo:

  • Plaća: 7€ - 10€ po satu
  • Osiguran prijevoz na radno mjesto i s posla, dodatno plaćen sat
    ukoliko se putuje van matičnog grada rada
  • Osigurana kompletna radna oprema i uniforma
  • Redovite edukacije i usavršavanja
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa
  • Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, 4 sata dnevno
    Mogućnost javljanja i popunjavanja smjena po dogovoru i dostupnosti
  • Trajanje rada: Cijelogodišnji radni angažman

Opis posla

Osobne informacije
Detalji