Računovođa (m/ž)

Split, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta Auto Hrvatska d.d. tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Split

ODGOVORNOSTI:

  • Knjiženje i evidentiranje svih poslovnih događa, ulaznih i izlaznih računa, izvoda, putnih naloga i sl.
  • Usklade kupaca i dobavljača
  • Knjiženje izvoda banaka
  • Asistencija pri izradi obračuna PDV-a
  • Vođenje analitike dugotrajne imovine
  • Izrada statističkih izvještaja
  • Izrada završnih računa
  • Praćenje relevantne zakonske regulative

UVJETI:

  • SSS/VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
  • Najmanje 2 godine relevantnog iskustva
  • Poznavanje zakona iz područja računovodstva i financija
  • Samostalnost i inicijativa u rješavanju problema i sklonost timskom radu
  • Dobro znjanje MS Office paketa (Word, Excell)
  • Visoka razina odgovornosti, sistematičnosti i točnosti u obavljanju poslova

NUDIMO:

  • rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju;
  • osposobljavanje, educiranje i profesionalni razvoj;
  • stimulativna primanja
  • Ugovor na neodređeno vrijeme (uz probni rok)

Rok prijave: 08.03.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji