Radnik na održavanju strojeva (m/ž)

Slavonski Brod, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg klijenta tražimo visoko motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Slavonski Brod

ODGOVORNOSTI:

  • Poslovi elektromehaničkog održavanja strojeva i pripadajuće opreme
  • U proizvodnom pogonu

UVJETI:

  • Radno iskustvo nije uvjet
  • Odgovornost u radu
  • SSS elektromehaničar ili drugi srodni smjer

NUDIMO:

  • Rad na ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Početak rada: ODMAH

                             Molimo zainteresirane da se prijave do 15.10.2022.

na tel.035 408 475, e-mail: slavonski.brod.hr@dekra.com li osobno dolaskom u ured:

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Petra Preradovića 4,35000 Slavonski Brod
www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije