Radnik u proizvodnji (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za svoga klijenta, Badel 1862 d.d. traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

                                                                                  Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • rad na automatskim i poluautomatskim strojevima (nadziranje rada stroja i opsluživanje istih  s   ambalažom i repromaterijalom
  • u iznimnim slučajevima poslovi ručne paletizacije/depaletizacije
  • rješavanje manjih operativnih  problema prilikom punjenja proizvoda
  • pranje i čišćenje pogona, strojeva i radnog mjesta
  • izvještavanje o nepredviđenim situacijama, graškama, nesukladnosti i sl.
  • poslovi dorade trgovačke robe i izvoznih Badel proizvoda
  • ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

UVJETI:

  • SSS
  • poželjno iskustvo rada na proizvodnoj liniji
  • dozvola za upravljanje viličarem je prednost

NUDIMO:

  • prilika za osobni i profesionalni razvoj
  • sigurna primanja i beneficije

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb

www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.