Radnik u sortirnom centru (m/ž)

Berlin, Njemačka

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga posredovanja pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, vodeću svjetsku kompaniju u logistici, specijaliziranu za distribuciju i transport, tražimo visokomotiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada:  Njemačka

ODGOVORNOSTI:

  • zaprimanje paketa pristiglih u sortirni centar
  • sortiranje ambalaže za pakiranje
  • istovar, sortiranje i utovar paketa
  • slaganje i deklariranje pošiljki

UVJETI:

  • otvorenost za učenje
  • sklonost fizičkom radu
  • spremnost na rad u tri smjene
  • znanje njemačkog jezika prednost, ali ne i uvjet
  • iskustvo rada u logistici prednost, ali ne i uvjet

NUDIMO:

  • smještaj
  • osiguran prijevoz do posla i s posla
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • početna neto plaća 1500 EUR
  • mogućnost rada na širem području Njemačke

Molimo zainteresirane da se prijave do 07.12.2022.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-arbeit.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.