Referent za iznajmljivanje vozila (m/ž)

Zagreb/ Pula/ Zadar/ Split/ Dubrovnik, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

                     Za potrebe našeg klijenta tražimo visoko motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Referent za iznajmljivanje vozila (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb/ Pula/ Zadar/ Split/ Dubrovnik

  • osiguravanje visokog nivoa usluge klijentima prilikom najma vozila
  • briga o zadovoljstvu klijenata prije, za vrijeme i nakon završetka najma
  • obrada rezervacija vozila, te unos podataka u sustav
  • komunikacija sa klijentima, pružanje informacija o vozilima, uvjetima iznajmljivanja i dodatnim uslugama
  • koordinacija rezervacije, preuzimanja i vraćanja vozila
  • održavanje vozila
  • slanje dnevnih izvještaja
  • aktivna prodaja dodatnih usluga

UVJETI:

  • SSS, VŠS
  • iskustvo u radu na sličnim ili istim poslovima je prednost
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje ostalih jezika (njemački, talijanski, francuski) je prednost
  • odlične komunikacijske vještine, organiziranost, pouzdanost i fleksibilnost
  • sposobnost rada u timu i samostalno
  • vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

  • direktno zapošljavanje kod korisnika
  • stimulativna primanja
  • naknada za prijevoz i topli obrok
  • multisport kartica financirana u potpunosti od strane poslodavca

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Molimo zainteresirane da se prijave do 31.03.2024. godine

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji