Skladištar / radnik na pripremi robe (m/ž)

Jastrebarsko, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za našeg klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Jastrebarsko

ODGOVORNOSTI:

  • Komisioniranje robe i priprema za otpremu u poslovnice
  • Skladištenje robe prema odrednicama sustava za komisioniranje
  • Briga o urednosti i čistoći logističkog centra
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenih

UVJETI:

  • SSS
  • Organiziranost, pouzdanost
  • Odgovornost, timski rad
  • Prilagodljivost, otvorenost za učenje
  • Spremnost na rad u smjenama (jutarnja, popodnevna)
  • Prethodno radno iskustvo s viličarom je prednost, ali nije uvjet

NUDIMO:

  • Rad na ugovor o radu na određeno vrijeme
  • Stimulativna primanja
  • Naknada za prijevoz

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.