Skladištar -vozač viličara (m/ž)

Split, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar -vozač viličara  (m/ž)

Mjesto rada: Dugopolje

  • Pravovremeno i kvalitetno izvršavanje svih radnih nalogadobivenih putem terminala na visoko-regalnim viličarima
  • Prema potrebi posla sudjelovanje i u pripremi robe ili sirovine za siguran utovar i prijevoz
  • Odgovara za točno i brzo komisioniranje robe prema uputama kao i za ispravnost tehničkih sredstava
  • Komisioniranje robe pomoću komisionog viličara
  • Uzimanje robe s regala i slaganje na paletu te odvoz palete sa robom na ciljano mjesto

UVJETI:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Dozvola prednost, nije uvjet
  • Samostalnost i inicijativa u rješavanju problema i sklonost timskom radu
  • Visoka razina odgovornosti i točnosti u obavljanju poslova

NUDIMO:

  • Neto primanja od 900€ do 1.100€
  • Brigu o vašoj sigurnosti i zdravlju;
  • rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju;
  • osposobljavanje i educiranje za izdavanje dozvole

Rok prijave: 28.04.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije