Skladištar/Viličarist (m/ž)

Karlovac, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za našeg klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Karlovac

ODGOVORNOSTI:

  • rad na prijemu, skladištenju i otpremi robe
  • rukovanje i prijevoz robe viličarem
  • ručno komisioniranje i slaganje robe
  • održavanje čistoće unutar skladišnog prostora
  • obavljanje i ostalih poslova prema nalogu neposredno nadređenog

UVJETI:

  • SSS
  • posjedovanje dozvole za upravljanje viličarom
  • iskustvo rada u skladištu minimalno godinu dana
  • iskustvo u radu s WMSom

NUDIMO:

  • ugodna I motivirajuća radna atmosfera
  • rad od ponedjeljka do petka u III.smjene te povremeni rad subotom kao I prekovremeni sati
  • ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • smještaj za sve radnike s mjestom prebivališta/boravka udaljenijim od 80km
  • osiguran topli obrok I naknada za prijevoz

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Detalji