Specijalist kontrolinga (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg klijenta tražimo visokomotiviranu osobu na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

Odgovornosti:

  • vođenje, koordinacija i nadzor poslova u domeni kontrolinga (s naglaskom na poslovno planiranje i izvještavanje)
  • izrada financijskih i kontroling izvještaja po svim sektorima
  • praćenje, analiza i izvještavanje o realizaciji planova i uspješnosti poslovanja
  • izrada prijedloga poslovnog i financijskog plana
  • analiza i kontrola svih postojećih resursa s ciljem donošenja strateških odluka i ciljeva
  • upravljanje troškovima i resursima u smjeru profitabilnijih poslova
  • sudjelovanje u izradi studija ocjena isplativosti i rizičnosti investicijskih ulaganja
  • prezentiranje rezultata analiza uz prijedloge za optimizaciju financijskog poslovanja i ostvarivanja poslovnih planova
  • kontinuirano poboljšavanje sustava planiranja i menadžerskog izvještavanja
  • izrada i praćenje uputa i dokumentacije u domeni rada

Uvjeti:

  • VSS relevantog smjera
  • minimalno 3 godine iskustva na poslovima kontrolinga, planiranja i izvještavanja
  • napredno korištenje MS Office alata (posebno Word i Excel)
  • poznavanje engleskog jezika
  • komunikacijske i prezentacijske vještine te sklonost timskom načinu rada

Stručna znanja potrebna su u području:

  • tehnika financijske analitike i izvještavanja
  • računovodstvenih procesa
  • planiranja, budžetiranja i alokacije resursa
  • investicijske analize
  • politike i metoda kalkulacije cijena

Nudimo:

  • mogućnost profesionalnog razvoja i razvoja karijere u uglednoj i stabilnoj kompaniji
  • stimulativni paket benefita i pogodnosti
  • intenzivna ulaganja u edukacije i praćenje suvremenih trendova u struci