Specijalist oftalmolog (m/ž)

Slovenj Gradec, Slovenija

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 44.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, slovensku privatnu očnu ambulantu „Okulistika Falež“, s dugogodišnjim iskustvom u ambulantnom oftalmološkom radu i operacijama katarakte, tražimo odgovornu i motiviranu osobu za poziciju:

Specijalist oftalmolog

 (m/ž)

Mjesto rada: Slovenj Gradec, Maribor, Slovenija

ODGOVORNOSTI:

  • Ambulantni rad (pregledi, liječenje, prepisivanje naočala)
  • Poželjno operacije (katarakta)

UVJETI:

  • Položen specijalistički ispit iz oftalmologije (potrebno priložiti dokaze o stupnju i godinama izobrazbe i ustanovi u kojoj je stečena)
  • Računalna pismenost
  • Komunikativnost, profesionalnost, motiviranost, samoinicijativnost, točnost

POŽELJNO:

  • Radno iskustvo rada na poziciji specijalista oftalmologije u očnoj ambulanti
  • Iskustvo na području operiranja (posebno katarakte)
  • Osnovno znanje slovenskog jezika

NUDIMO

  • Početni Ugovor o radu na 2 mjeseca, potom Ugovor na neodređeno
  • Pomoć pri preseljenju i najmu životnog prostora u Sloveniji
  • Fleksibilno radno vrijeme, posebno ako se kandidat ne planira preseliti u Sloveniju
  • Financirane edukacije iz područja operacije katarakte
  • Financirane edukacije slovenskog jezika
  • Dodatne edukacije i putovanja na kongrese u Sloveniji i inozemstvu
  • Vlastito određivanje godišnjeg odmora
  • Plaćene putne troškove
  • Vrlo dobru plaću otvorenu za pregovaranje

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije