SPECIJALIST ZA RAČUNOVODSTVO (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe našeg klijenta u potrazi smo za motiviranom i odgovornom osobom za rad na poziciji:

Mjesto rada: ZAGREB

  • Poznavanje zakonskih propisa te računovodstvenih standarda
  • Samostalna obrada knjigovodstvene dokumentacije
  • Evidencija promjena uslijed primanja i izdavanja robe, kontrola robnog knjigovodstva
  • Praćenje i kontrola zaliha i skladišnih evidencija
  • Vođenje i praćenje dnevnih pologa, praćenje i usklađivanje otvorenih potraživanja kartičara i zatvaranje uplata
  • Izdavanje i kontrola ispravnosti knjiženja izlaznih računa
  • Vođenje evidencije o osnovnim sredstvima
  • Ostali administrativni i računovodstveni poslovi
  • Praćenje procesa unutar računovodstva i financija te davanje prijedloga za optimiziranje procesa
  • Svakodnevna suradnja s kolegama iz svih odjela unutar društva (nabava, prodaja, distribucija, operacije), a sve u cilju pravovremenog izvještavanja i planiranja

UVJETI:

  • srednja, viša ili visoka stručna sprema ekonomskog ili drugog odgovarajućeg smjera
  • radno iskustvo u trajanju od najmanje 3 godine
  • aktivno poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada u računovodstvenim programima, aktivno korištenje MS Office alata, s posebnim naglaskom na Excel i fleksibilnost prilagodbe u radu s novim platformama
  • odgovornost, proaktivnost i fleksibilnost
  • analitičko razmišljanje, sistematičnost i osjećaj za detalje
  • organizacijske vještine i usmjerenost na rokove
  • sklonost timskom radu i komunikativnost
  • spremnost na daljnje stručno usavršavanje

NUDIMO:

  • paket primanja koji uključuje naknadu za prijevoz, naknadu za prehranu te ostale naknade sukladno internim pravilnicima
  • mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme s probnim radom od 4 mjeseci
  • mogućnost rada iz ureda te rada na daljinu
  • priliku da se razvijate s nama (treninzi, razvojni planovi, mentorstvo)
  • mogućnost napredovanja sukladno ostvarenim rezultatima
  • pozitivno radno okruženje i podršku u postizanju ciljeva
  • rad u globalnoj kompaniji.

Molimo zainteresirane da se prijave do 10.06.2024.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.

Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji