Tajni kupci - projekt sufinanciranja servisa - CIJELA HRVATSKA

Zagreb, Hrvatska

Traže se tajni kupci na području cijele Hrvatske koji bi odradili tajnu kupnju u ovlaštenim servisima poznatih marki automobila.

Uvjeti:

Vlasnik ste vozila od 2-8 godina starosti.

Prijavite se kao tajni kupac i upišite potrebne podatke o Vašem automobilu.

U obzir dolaze čak 6 marki automobila (koje su marke i ostale detalje će Vam dati naše kolege nakon prijave telefonskim putem)

Vaše odgovornosti:

Odradite godišnji servis Vašeg vozila u ovlaštenom servisu.

Nakon posjete servisu ispunite kratak upitnik o Vašim dojmovima (u jednostavnoj aplikaciji).

Kompenzacija:

Mi ćemo Vam sufinancirati dio troškova servisa (min. 80€).

Ovo je odlična prilika da istovremeno odradite servis i uštedite bez puno rada i utroška vremena.

Prijavite se što prije, a naše kolege će Vas ubrzo kontaktirati.

Vaš DEKRA tim.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Detalji