Tehničar mehatronike

Rostock, Njemačka

Oglas više nije dostupan

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

                          Za našeg Klijenta, Liebherr Group, tražimo motiviranu osobu na poziciji:

Tehničar mehatronike (m/ž)

Mjesto rada: Njemačka

  • Prethodno i završno sastavljanje različitih komponenti/sklopova na temelju tehničkih crteža i popisa dijelova pomoću mosnih dizalica (npr. antifrikcijski ležajevi velikog promjera, hidrauličke jedinice, zakretni zupčanici)
  • Sastavljanje različitih hidrauličkih komponenti kao što su uljni motori i pumpe
  • Postavljanje hidrauličnih crijeva prema hidrauličkom planu
  • Opći poslovi obrade metala
  • Provjera sastavljenih komponenti/sklopova prema našim zahtjevima kvalitete

UVJETI:

  • Uspješno završena škola za strojara građevinskih strojeva, tehničara mehatronike ili sličnu izobrazbu
  • Opširno poznavanje hidraulike
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Samostalan i savjestan rad
  • Spremnost na timski rad,
  • fleksibilnost i predanost

NUDIMO:

  • Kao obiteljsko poduzeće koje djeluje širom svijeta, našim zaposlenicima nudimo dugoročne i odlične izglede za budućnost u inovativnom okruženju.
  • Usredotočeni smo na kompatibilnost obitelji i karijere, promičemo kontinuirano usavršavanje i daljnje obrazovanje kroz našu akademiju te proaktivno upravljanje zdravstvenim osiguranjem
  • S nama kao pouzdanim i neovisnim poslodavcem očekujete siguran posao u uspješnoj grupi poduzeća uz atraktivne naknade, moderne socijalne pogodnosti i mogućnost hibridnog rada.

Rok prijave: 07.08.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

*U ovom oglasu za posao korišten je muški rod radi bolje čitljivosti i bez namjere diskriminacije. Ovo uključuje sve spolove.

Jedna strast. Mnogo mogućnosti.