Tehnički referent (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo osobu za rad na poziciji:

Tehnički referent (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • izrađuje izvješća na zahtjev Uprave i/ili Tehničkog direktora;
  • pruža servisni konzalting ugovornim servisnim partnerima i tehničko-servisnom osoblju   Grupe;
  • koordinira djelovanje servisnih partnera i tehničko-servisnog osoblja Grupe;
  • zaprimanje pismenih ulaznih narudžbi od strane kupaca i partnera Grupe;
  • kontrola pismenih ulaznih narudžbi od kupaca;
  • unos prekontroliranih pismenih narudžbi u poslovni sustav Društva;
  • vodi brigu i odgovoran je za uredno carinjenje roba i izbjegavanje carinskih prekršaja;
  • unosi veleprodajne cijene i vrši korekcije istih u poslovnom sustavu Društva;
  • predlaže i organizira promotivne prodaje rezervnih dijelova;
  • unapređuje i proširuje kontakte sa serviserima;
  • istražuje postojeću financijsku situaciju kod postojećih i potencijalnih novih kupaca i   servisera /provjera   boniteta i sl./;
  • predlaže i provodi aktivnosti u smislu postizanja boljih poslovnih rezultata s kupcima i   serviserima;
  • kreira i realizira stručne seminare za ugovorne servisere Društva i Grupe;
  • obavještava dobavljače o tehničkim nedostacima i tvorničkim greškama;
  • rješava reklamacije kupaca i servisera i po potrebi o tome obavještava odjel  prodaje;
  • rješava reklamacije s dobavljačima vezano uz razbijenu robu i manjkove robe;
  • sudjeluje na strukovnim sajmovima i promocijama;
  • educira nove djelatnike na istim poslovima;
  • sudjeluje u inventurama tijekom godine;

UVJETI:

  • komunikativnost, ljubaznost, susretljivost
  • visok stupanj samoinicijativnosti i preuzimanja odgovornosti
  • organiziranost, fleksibilnost i preciznost
  • informatička pismenost

NUDIMO:

  • stimulativna primanja s redovitim bonusima
  • službeni mobitel
  • službeni laptop
  • pon – pet;  8 – 16

Molimo zainteresirane da se prijave do 04.06.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.