Unapređivač prodaje (m/ž)

Šibenik, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za svoga klijenta Atlantic Trade d.o.o. tražimo više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

Mjesto rada: Šibenik

 ODGOVORNOSTI:

  • Pozicioniranje i briga o izloženosti Atlanticovih proizvoda
  • Odgovornost o stanju robe (akcije/rokovi/sl.) na dodijeljenim prodajnim mjestima
  • Ažurno odrađivanje zadataka
  • Svakodnevno izvještavanje o svom radu i stanju na terenu nadređenima

UVJETI:

  • Minimalno SSS
  • Proaktivnost u radu
  • Poželjno posjedovanje vlastitog vozila
  • Iskustvo u radu na sličnim ili istim poslovima je prednost

NUDIMO:

  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost trajnog zaposlenja
  • Plaćene troškove prijevoza u mjestu rada
  • Obuku i trening te uhodavanje u posao uz iskusnije kolege
  • Mogućnost dodatnog usavršavanja i razvoja
  • Poticajno radno okruženje
  • Rad sa vodećim svjetskim i regionalnim brendovima

Rok prijave: 15.06.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Detalji