Voditelj poslovnog odnosa – podružnica banke - Split (m/ž)

Split, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Voditelj poslovnog odnosa – podružnica Split (m/ž)

Mjesto rada: Split

ODGOVORNOSTI:

  • Vođenje i upravljanje portfeljem klijenata;
  • Izrada financijskih planova te izvještaja na tjednoj, mjesečnoj i godišnjoj razini
  • Ostvarivanje zadanih ciljeva

UVJETI:

  • VSS ili VŠS ekonomskog smjera
  • Poželjno minimalno dvije godine iskustva u prodaji financijskih proizvoda fizičkim i/ili pravnim osobama u bankarskom poslovanju te poznavanje kreditne analize i kreditnog procesa
  • Izražene komunikacijske i prodajne vještine te vještine vođenja i organizacije
  • Motiviranost, profesionalnost i povjerljivost
  • Predanost poslu, točnost, usmjerenost na ciljeve, proaktivan pristup radu
  • Znanje engleskog jezika i poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

  • Rad u profesionalnom i motiviranom timu;
  • Stimulativno i dinamično okruženje;
  • Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od šest mjeseci;
  • Mogućnost osobnog razvoja kroz usavršavanje

Rok prijave: 06.02.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Detalji