Vozač viličara (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za svoga klijenta, KONČAR Energetski transformatori d.o.o. , jednu od vodećih kompanija u europskoj proizvodnji energetskih transformatora, a i šire, traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Vozač viličara (m/ž)

Mjesto rada : Grad Zagreb – Jankomir

ODGOVORNOSTI:

  • utovar i istovar dijelova kotla, bakra i izolacije
  • prijevoz dijelova iz jednog dijela procesa u drugi
  • unutarnji transport dijelova do radnih mjesta
  • rad po pravilima zaštite na radu i na siguran način
  • čišćenje i održavanje sredstava za rad, transportnih puteva i skladišnih prostora

UVJETI:

  • SSS (prednost elektro smjer)
  • uvjerenje o osposobljenosti upravljanjem viličarem (prednost ali nije uvjet)
  • vozačka B kategorije

NUDIMO:

  • vrlo stimulativna primanja
  • ugovor na puno radno vrijeme
  • unapređenje znanja i razvoj vještina kroz različite edukacije
  • timski rad i ugodno radno okruženje

Rok prijave: 1.10.2022.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.