Zavarivač

Rostock, Njemačka

Oglas više nije dostupan

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, Liebherr Group, tražimo motiviranu osobu na poziciji:

Zavarivač (m/ž)

Mjesto rada: Njemačka

  • Zavarivanje limova i spojeva cijevi koji zahtijevaju ispitivanje na sitno zrnatim čelicima u različitim položajima (PA, PB, PC i PF) na montažnim sklopovima debljine materijala od 6 do 100 mm
  • Postupak zavarivanja 135 - MAG, drugi postupci također mogu biti potrebni u nekim slučajevima prema potrebi
  • Zavarivanje prema tehničkim crtežima, prema specifikacijama plana zavarivanja i pregleda
  • Zavarivanje u skladu s općim načelima kako bi se izbjegla iskrivljenja i izobličenja ili prema određenim planovima slijeda zavarivanja
  • Fugiranje korijenskih slojeva ugljičnom elektrodom
  • Vizualni pregled radova izvedenih prema našim zahtjevima kvalitete
  • Samostalno tokarenje malih sklopova pomoću konzolne ili mosne dizalice
  • Rad sa i korištenjem traktora i uređaja za zavarivanje, kao što su okretno-nagibni stolovi ili manipulatori komponentama

UVJETI:

  • Uspješno završeno školovanje za građevinskog mehaničara ili slično
  • Poželjno određeno radno iskustvo
  • Valjani MAG (135) testovi zavarivanja
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Samostalan i savjestan rad
  • Sposobnost timskog rada, fleksibilnost i volja za radom

NUDIMO:

  • Plaća prema kolektivnom ugovoru uključena posebna davanja i socijalne naknade
  • Ponude za osobni razvoj
  • Široka ponuda za promicanje zdravlja
  • Siguran posao u međunarodno uspješnoj grupi poduzeća

Rok prijave: 07.08.2023.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

*U ovom oglasu za posao korišten je muški rod radi bolje čitljivosti i bez namjere diskriminacije. Ovo uključuje sve spolove.

Jedna strast. Mnogo mogućnosti.

Zavarivač

Opis posla

Zavarivač