Operater za chat komunikaciju s klijentima na talijanskom jeziku (m/ž)

Rijeka, Hrvatska

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe klijenta, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Rad na daljinu

  • Komunikacija sa klijentima putem chat servisa na talijanskom jeziku
  • Unos podataka u bazu
  • Ostali operativni administrativni poslovi

UVJETI:

  • Poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Strpljivost i ljubaznost u komunikaciji

NUDIMO:

  • Fiksna i stimulativna primanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost rada na daljinu
  • Fleksibilno radno vrijeme – mogućnost zapošljavanja na puno i nepuno radno vrijeme
  • Plaćena edukacija
  • Naknada za topli obrok

Molimo zainteresirane da se prijave do 31.01.2024.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na  e-mail andrea.ferro@dekra.com

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.

Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj